XXLabs X3 Thermogenic Fat Burner 120 kapsúl 1 + 1 ZADARMO

Neohodnotené
Značka: Xxlabs
€51 –24 %
XXLabs X3 Thermogenic Fat Burner 120 kapsúl 1 + 1 ZADARMO
€51 –24 % €38,82
Na sklade >5 ks
Môžeme doručiť do:
2.8.2021
Extrémne výkonný multizložkový termogénny spaľovač tuku, fungujúci na báze troch špičkových zložiek spaľujúcich tuk - Acetyl L-Karnitíne, Synefríne a Guggulsteróne.

Detailné informácie

Podrobný popis

XXLabs X3 Thermogenic Fat Burner 120 kapsúl 1 + 1 ZADARMO

Tri-Complex - X3 Thermogenic Fat Burner je extrémne výkonný multizložkový termogénny spaľovač tuku, fungujúci na báze troch špičkových zložiek spaľujúcich tuk - Acetyl L-Karnitíne, Synefríne a Guggulsteróne.

Tieto tri látky sa bežne užívajú samostatne. Produkt ich však kombinuje s cieľom maximálneho efektu spaľovania a využíva synergické pôsobenie týchto látok. Maximálny efekt navyše umocňuje rozsiahla skupina ďalších podporných látok.

Spaľuje tuk aj bez fyzickej záťaže

X3 Thermogenic Fat Burner je perfektný partner pri odbúravaní telesného tuku. Je zostavený tak, že spaľuje tuk aj bez fyzickej záťaže. Termogénne látky v produkte zvyšujú bazálnu teplotu organizmu. K tomu je potrebná energia, ktorá ako svoj zdroj využíva práve prevažne tuky. Tuky sa vďaka tomu spaľujú aj v pokojovom stave. Najlepšie výsledky však dosiahnete v kombinácii s diétnym plánom a systematicky vykonávanou fyzickou aktivitou - cvičením.

Spaľuje tuky, energizuje telo a stimuluje mozog

X3 Thermogenic Fat Burner je zostrojený tak, aby urobil odbúravanie tuku príjemným. Obsahuje látky rozdeliteľné do niekoľkých funkčných skupín - spaľujúce tuk, energizujúce organismus a stimulujúce nervovú sústavu a mozog. Niektoré zložky úspešne plnia dokonca aj viac funkcií naraz. Energizéry dodávajú silu a energiu na fyzickú aktivitu, pri ktorej sa spaľuje tuk, mozgové nutrienty potom aktivujú mentálnu aktivitu a stimulujú výkonnosť a psychickú pohodu. Čo je lepšie ako aktívne spaľovanie tukov s vysokým nasadením a úsmevom?

Spaľovanie tuku s X3 Thermogenic Fat Burner Vás bude baviť!

 • Citrus Aurantium Extrakt (spaľovač, energizér, urýchľovač metabolizmu). Zdroj synefrínu - výkonná náhrada ilegálneho effedrínu. Základné účinky synefrínu sú zrýchlenie metabolizmu, zvýšenie pokojového výdaja kalórií, spaľovanie tukov, podpora redukcie nadváhy a energizácia organizmu. Synefrín má rovnako schopnosť potláčať chuť k jedlu.
 • Taurín (energizér - využíva sacharidy, mozgový stimulant). Taurín na ľudský organizmus pôsobí ako významný nekalorický energizér a mozgový stimulant. Toto určite využijete pri redukčnom programe, kedy Vás bude aj napriek náročnému cvičeniu a redukčnej diéte udržiavať mentálne sviežich a plných vitality.
 • ALC (spaľovač tuku, energizér, antistresor - podpora mozgových funkcií). Prenášač mastných kyselín v extra výkonnej forme. Inovovaná forma bežného L-Karnitínu - teda Acetyl L-Karnitín (ALC) má na starosť prenášanie mastných kyselín z tukových tkanív do svalových buniek, kde sa mastné kyseliny použijú ako palivo - zdroj energie pre organizmus.
 • Citrulín Malate. Znižuje únavu, predlžuje dĺžku výkonu, zlepšuje zásobenie organizmu živinami a kyslíkom a ďalšími súbežne podávanými látkami, čím zvyšuje ich efektívnosť. Odvádza zo svalov metabolické splodiny.
 • Caffeine anhydrous / Bezvodý kofeín. Energizér, mozgový stimulant a urýchľovač metabolizmu, podporuje duševnú bdelosť a spaľovanie tuku. Podporuje regeneráciu po tréningu. Kofeín v bezvodnej forme je čistá syntetická verzia na maximálnu účinnosť.
 • Extrakt zo zeleného čaju (50 % polyfenolov). Posilňuje výkonnosť organizmu, podporuje metabolizmus a spaľovanie tuku. Má upokojujúci efekt na centrálnu nervovú sústavu, čím vyvažuje stimulačný efekt kofeínu a synefrínu a umožňuje znižovanie hmotnosti bez nervozity.
 • Extrakt z kôry Vŕby bielej (15 % salicínu). Extrakt z vŕbovej kôry sa považuje za prírodný aspirín, reguluje teplotu tela a umožňuje dlhšie využívanie spaľovacieho efektu termogénnych zložiek.
 • L-Tyrozín. Je neesenciálna aminokyselina, ktorá slúži ako prekurzor tvorby neurotransmiteru dopamínu. Dopamín, nazývaný molekulou šťastia, sa v určitých častiach mozgu uvoľňuje v malom množstve pri prirodzených príjemných aktivitách, ako sú napríklad príjem potravy, sex alebo obľúbená fyzická aktivita. L-Tyrozín stimuluje a upravuje aktivitu mozgu - potláča stresové, depresívne a úzkostné stavy, zlepšuje náladu, zvyšuje čulosť a vitalitu, podporuje tvorbu a aktiváciu endorfínov, zvyšuje motiváciu a stimuláciu na fyzický výkon, má antikatabolický účinok.
 • BioPerine®. Má termogénny účinok na gastrointestinálny trakt (zvýšené prekrvenie optimalizuje prenos živín), zvyšuje emulgačnú kapacitu čreva (optimálne vstrebávanie) a zrýchľuje aktívny transport cez stenu tenkého čreva. BioPerine® tiež zvyšuje účinnosť súčasne podávaných látok ako sú rastlinné extrakty, vitamíny rozpustné vo vode aj v tukoch, antioxidanty a minerálne a stopové prvky. BioPerine® v prípravku X3 Thermogenic Fat Burner zvyšuje účinnosť jeho kľúčových zložiek.
 • Kapsaicín. Termogénna zložka, zvyšujúca telesnú teplotu a pomáhajúca spaľovať kalórie.
 • Guggulsterón 99%. Aktivuje lipolytické enzýmy (enzýmy štiepiace tuk), výrazne zvyšuje hladinu T3 (trijódtyronín) - hormón štítnej žľazy, zrýchľujúci metabolizmus a odbúravanie tukov, podporuje premenu neaktívneho T4 na aktívny T3. Obsahuje účinné guggulsteróny E a Z, ktoré majú schopnosť urýchliť tzv. "chemické pálenie" uložených tukov, čím jednoducho premieňajú tuky na viac fyzickej energie. To je spôsobené opätovným nastavením vlastného "tukového termostatu" o niekoľko stupňov vyššie. Guggulsteróny tiež znižujú "zlý" cholesterol (LDL cholesterol) a zároveň zvyšujú "dobrý" cholesterol (HDL cholesterol). Guggulsteróny odbúravajú tuky z podkožných zásob i z krvného riečiska. Tiež sú schopné reaktivovať metabolizmus spomalený zníženým príjmom sacharidov pri diétach. Guggulsteróny v prípravku X3 Thermogenic Fat Burner sú v prvotriednej kvalite, pričom dôležité guggulsteróny E a Z tvoria viac ako 99 % celkového obsahu guggulsterónov. 

Odporúčané dávkovanie

 • V deň voľna užívajte 2 kapsuly ráno nalačno a ďalšie 2 kapsuly napoludnie, tiež nalačno.
 • V deň tréningu užite 2 kapsuly ráno nalačno a 2 kapsuly cca 30 minút pred tréningom.
 • Vo všetkých prípadoch zapite kapsuly cca 200-300 ml vody a celý deň dodržiavajte mierne zvýšený pitný režim.
 • Neužívajte 2 dávky naraz alebo s krátkym časovým úsekom.
 • Neužívajte viac ako 4 kapsuly počas 24 hodín.
 • Konzumujte dlhšie ako 4 hodiny pred spaním.

Nutričné informácie

Nutričné hodnoty 2 kapsuly v 100 g
Energetická hodnota < 12 kcal / < 50 kJ 399 kcal / 1 669 kJ
Bielkoviny 1,9 g 78,1 g
Sacharidy 0,5 g 21,6 g
Tuky < 0,1 g < 0,1 g

Účinné látky

Účinné látky 2 kapsuly v 100 g
Acetyl L-Karnitín 200 mg 11,55 g
Citrus Aurantium / Pomarančovník horký extrakt 12 mg 0,69 g
Guggulsterón 99% 20 mg 1,15 g
Taurín 200 mg 11,55 g
L-Citrulín DL-Malát 300 mg 17,32 g
Caffeine anhydrous / Kofeín bezvodý 200 mg 11,55 g
Green Tea / Zelený čaj extrakt 200 mg 11,55 g
Vŕba biela / Salix alba kôra 250 mg 14,43 g
L-Tyrzín 100 mg 5,77 g
Kapsaicín 5 mg 0,29 g
BioPerine® 5 mg 0,29 g

Zloženie

 • L-Citrulín DL-Malát, Vŕba biela / Salix alba kôra (štandardizovaný ako 15% salicín), Taurín, Acetyl L-Karnitín, Green Tea / Zelený čaj extrakt (štandardizovaný ako 50% polyfenoly, 18% kofeín), Caffeine anhydrous / Kofeín bezvodý, L-Tyrozín, Guggulsterón 99%, Citrus Aurantium / Pomarančovník horký extrakt (štandardizovaný ako 98% synefrín), Kapsaicín, BioPerine® (95 % Piperínu), želatínová kapsula.

Doplňujúce informácie

 • Doplnok stravy.
 • Nevhodné pre deti a mládež do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy, osoby citlivé na kofeín a aspirín, osoby s vysokým krvným tlakom a ochorením srdca a osoby s problémami so zrážanlivosťou krvi alebo po mŕtvici.
 • Neužívajte spoločne s inými prípravkami alebo liekmi obsahujúcimi kofeín, synefrín alebo fenylefrín.
 • Neužívajte spoločne s antidepresívami alebo konzultujte užívanie so svojím lekárom.
 • Neužívajte, ak máte zdravotné problémy so srdcom, pečeňou alebo obličkami, ďalej ak trpíte ochorením štítnej žľazy, psychickými poruchami, problémami s močením, cukrovkou, vysokým krvným tlakom, srdcovou arytmiou, silnými bolesťami hlavy, zväčšenou prostatou či šedým zákalom.
 • Ak si nie ste istí, konzultujte svoj zdravotný stav a vhodnosť užívania tohto lieku so svojím lekárom.
 • Prestaňte užívať v prípade, keď užívanie sprevádzajú nepríjemné pocity.
 • V prípade precitlivenosti na kofeín alebo pri poruchách spánku neužívajte produkt menej ako 6 hodín pred spaním.
 • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
 • Produkt nie je náhradou pestrej stravy.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.
 • Po otvorení spotrebujte do 90 dní.

Výrobca: A1 SOLUTION, s. r. o., Macharova 349, 276 01 Mělník, Česká republika

Dodatočné parametre

Kategória: Komplexné
Hmotnosť: 0.29 kg
Forma: kapsuly
Výrobce: Xxlabs

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: