Reflex Nexgen Pro Digestive Enzymes 120 kapsúl

Neohodnotené
€27,50 –18 %
Reflex Nexgen Pro Digestive Enzymes 120 kapsúl
€27,50 –18 % €22,65
Na sklade >5 ks
Môžeme doručiť do:
6.7.2022

Prémiový all-in-one multivitamín s obsahom bioaktívnych foriem vitamínov, organicky viazaných minerálov, bioaktívnych enzýmov, živých probiotických kultúr a rastlinných extraktov = 38 biologicky aktívnych zložiek v preverenom a vyváženom pomere.

Detailné informácie

Podrobný popis

Reflex Nexgen Pro Digestive Enzymes 120 kapsúl

Prémiový all-in-one multivitamín s obsahom bioaktívnych foriem vitamínov, organicky viazaných minerálov, bioaktívnych enzýmov, živých probiotických kultúr a rastlinných extraktov = 38 biologicky aktívnych zložiek v preverenom a vyváženom pomere. Sofistikovaná formulácia produktu vychádza z prírodného modelu, kde sa jednotlivé vitamíny a minerály zvyčajne nevyskytujú izolovane, ale vždy v kombinácii s dôležitými organickými nosičmi, fytonutrienty, živými kultúrami, enzýmy a ďalšími bioaktívnymi faktormi = maximálnu využiteľnosť. Nexgen® PRO + Enzymes je kompletne vyrobený vo Veľkej Británii.

NEXGEN PRO + ENZYMES ALL-IN-ONE

 • Prémiový multivitamín - vyvážená kombinácia všetkých dôležitých vitamínov v bioaktívne forme: vitamín D3, vitamín C, vitamín K2-MK7, b-komplex, vitamín B12, Q10 a ďalšie vitamíny).
 • Prémiový multiminerál - vyvážená kombinácia dôležitých minerálov v organickej / chelátovej forme: horčík, zinok, meď, chróm, mangán, selén.
 • Bioaktívny enzýmy - vyvážená kombinácia dôležitých enzýmov v bioaktívne forme: proteázy, Laktáza, Alfa-Amyláza, Lipáza, Celuláza.
 • Zmes živých kultúr - vyvážená kombinácia dôležitých probiotických kultúr (4 zdroje): Lactospore. Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus acidophilus.
 • Rastlinné extrakty - optimalizovaný obsah dôležitých rastlinných extraktov (fytonutrienty a antioxidanty): extrakt zo zeleného čaju, extrakt z hroznových jadier, extrakt z koreňa Macy, extrakt zo škoricovej kôry, extrakt z čierneho korenia.

ZAMERANIE PRODUKTU

 • RESTART (SPORT, WELLNESS)
 • Zdroj dôležitých mikro-nutrientov, enzýmov a probiotických kultúr
 • Podpora trávenia, metabolizmu a optimálneho vstrebávanie živín
 • Celkový reštart pre viac energie a rýchlejšiu regeneráciu
 • Pravidelná kôra pri nadmernej fyzickej námahe a preťaženie
 • Podpora rýchlejší rekonvalescencie (po operácii, alebo po zranení)
 • Pred a počas náročnejších periód (cestovanie, expedície, atď.)

NEXGEN PRO + ENZYMES = 38 biologicky aktívnych zložiek

 • Jedinečný obranný štít - Každá dávka obsahuje obranný štít vo forme 500 % ODD (odporúčaná denná dávka) vitamínu D3,300 % ODD vitamínu C, 150 % ODD zinku vo forme chelátu, 100 % ODD vitamínu A, ďalej vitamín E, komplexné zmes bioaktívnych enzýmov, komplexná zmes živých kultúr, vrátane všetkých ďalších dôležitých kofaktorov (vitamíny, minerály a fytosteroly).
 • Enzýmy a metabolický reštart - Každá dávka obsahuje kvalitnú zmes bioaktívnych enzýmov, vyrobených šetrnou metódou fermentácie: proteázy, Laktáza, Alfa-Amyláza, Lipáza, Celuláza. Tieto enzýmy sú zodpovedné za katalýzu a riadenie biochemických reakcií v procese odbúravania a štiepenia živín.
 • Fyzický výkon a energetický metabolizmus - V prípade, že chcete mať v tele veľa energie, je absolútne nevyhnutné aby fungovali Vaša bunkovej pľúca - mitochondrie, ktoré sú zodpovedné za produkciu bunkovej energie ATP. Preto obsahuje každá dávka optimálnej formy a pomery všetkých dôležitých vitamínov skupiny B, vrátane vitamínu B12 vo forme methylkobalaminu, ďalej koenzým Q10, inositol, organicky viazaný horčík (chelátová väzba) a ďalšie dôležité kofaktory.
 • Regenerácia a rovnováha - Každá dávka obsahuje 500 % ODD vitamínu D3, kompletné ZMA = 150 % ODD zinku v chelátovej väzbe, 53 % ODD horčíka v chelátovej väzbe, 1429 % ODD vitamínu B6, ďalej 100 % ODD medi v chelátovej väzbe, extrakt z koreňa Maca a ďalšie dôležité kofaktory.
 • Živé kultúry a obnova mikroflóry - Každá dávka obsahuje kvalitné štvorzložkové zmes živých kultúr zloženú z dobrých baktérií, ktoré sú veľmi dôležité pre všetky naše sliznice a predovšetkým pre zažívací trakt: Lactospore, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus acidophilus.
 • Normálna hladina glukózy - Každá dávka obsahuje 250 % ODD organicky viazaného chrómu (chelátová väzba), ďalej extrakt zo škorice a organicky viazaný horčík (chelátová väzba).
 • vnútorné očista a homocysteín - homocysteín je jeden z najdôležitejších ukazovateľov vnútornej rovnováhy organizmu. Vysoká hladina homocysteínu v krvi môže viesť k závažným problémom a spomalené regeneráciu, popr. rekonvalescenciu. S normálnou hladinou homocysteínu súvisí dostatočný príjem kyseliny listovej (300 % ODD v produkte), vitamínu B12 (4000 % ODD v produkte) a vitamínu B6 (1429 % ODD v produkte).
 • Vitamín K2 (MK7) a krvný obeh - Vápnik by mal byť uložený v kosti, na jeho transporte z krvného obehu a stien ciev má svoj významný podiel vitamín K. Každá dávka obsahuje 100 % ODD vitamínu K2 - MK7. Jedná sa o biologicky aktívnu formu vitamínu K2 - MK7, vyrobenú fermentačnej technológií.
 • Dôležité minerály v organických formách (chelát, chelátová väzba) - Vybrané minerály: zinok, meď, mangán, horčík, selén a chróm sú zastúpené v exkluzívnej organickej forme. Chelátová väzba (organická forma) predstavuje väzbu minerálu na organický nosič (aminokyselina, kyselina citrónová atď..). Chelát predstavuje formu minerálu, v ktorej je minerál zabudovaný v listoch rastlín a ďalších organizmov (viď. Špenát, šalát atď.).

NEXGEN PRO + ENZYMES = ŠPIČKOVÁ ZUŽITKOVATEĽNOSŤ

 • Delený systém dávkovania pre maximálnu využiteľnosť a minimálne straty - Denná dávka je na základe najnovších vedeckých poznatkov rozdelená do štyroch priebežných dávok (1 kapsula 4× denne, vždy s jedlom), tak aby bolo telo optimálne a rovnomerne zásobené v priebehu celého dňa = maximálna využiteľnosť + minimálne straty (naše telo nie je prispôsobené na to prijať plnú dávku v jednej jednorazovej tablete = straty močom). Nexgen PRO + ENZYMES tak ponúka sofistikované riešenie " deleného " multivitamínu vo forme kapsúl, ktorý bol zostavený pre priebežné dávkovanie počas dňa. Aj keď je celý výrobný proces nákladnejšie, teda ak porovnáte napríklad masovú výrobu jednej tablety (najnižšie náklady) versus delená denná dávka v štyroch kapsulách, je pre spoločnosť Reflex Nutrition vždy na prvom mieste využiteľnosť, kvalita a zdravie.
 • Forma kapsúl (kapsúl) bez balastných spojív - Maximálna biodostupnosť produktu je garantovaná nielen špičkovou kvalitou použitých surovín, ale aj čistotou, teda minimalizovaným obsahom problematických balastných aditív a nulovým obsahom balastných spojív (lepidiel). Preto je využitá forma kapsúl (toboliek) s obsahom voľne uloženého prášku (NE lepené tablety, lisované pod vysokým tlakom, obsahujúci vysoký podiel tzv. Pomocných (balastných) látok, ktoré môžu tvoriť až 70 % obsahu). Forma kapsúl umožňuje tiež minimálne ovplyvnenie kvality multivitamínového prášku (premixu), ktorý je šetrne zapuzdrený v želatínovej kapsli a navyše uložený v blistri, tak aby došlo k minimálnemu znehodnoteniu jednotlivých bioaktívnych zložiek.

ktorý Nexgen zvoliť?

Nexgen Nexgen Pro Nexgen Pro + Enzymes
Balenie 60 kapsúl / blister 90 kapsúl / blister 120 kapsúl
Hlavné zameranie Wellness Šport Restart (Sport, Wellness)
Počet zložiek 22 33 38
Bonus navyše + Probiotické kultúry (Lactospore) + Probiotické kultúry (Lactospore. Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus acidophilus) + Probiotické kultúry (Lactospore. Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus acidophilus) + Bioaktívne enzýmy (proteázy, Laktáza, AlfaAmyláza, Lipáza, Celuláza)
Minimalizovaný obsah balastných aditív (spojív) Áno Áno Áno
Delené denné dávkovanie pre maximálnu využiteľnosť 2× (= 2× denne 1 kapsula s jedlom) 3× (= 3× denne 1 kapsula s jedlom) 4× (= 4× denne 1 kapsula s jedlom)
Počet denných dávok 30 30 30

Odporúčané dávkovanie

 • Pre optimálnu využiteľnosť dávkujte 1 kapsulu 3 až 4× denne, vždy s jedlom (nie na lačno).
 • Denná dávka je rozdelená do troch až štyroch priebežných dávok (napr. Raňajky, desiata, obed, večera), tak aby bolo telo optimálne a rovnomerne zásobené v priebehu celého dňa (pozri delený systém dávkovania pre maximálnu využiteľnosť).

Aktívne látky

Počet dávok v balení: 30×4 kapsule 4 kapsule (% RHP **)
Vitamín A 800 μg / 2667 IU * (100 %)
Vitamín D3 25 μg / 1000 IU * (500 %)
Vitamín E 9 mg alfa-TE / 8,2 IU * (75 %)
Vitamín K2 75 μg (100 %)
Vitamín C 240 mg / 4800 IU * (300 %)
Vitamín B1 (tiamín) 20 mg (1818 %)
Vitamín B2 (riboflavín) 20 mg (1429 %)
Niacín (nikotínamid) 20 mg NIE (125 %)
Vitamín B6 20 mg (1429 %)
Kyselina listová 600 μg (300 %)
Vitamín B12 100 μg (4000 %)
Biotín 150 μg (300 %)
Kyselina pantoténová 20 mg (333 %)
Horčík 200 mg (53 %)
Zinok 15 mg (150 %)
Meď 1 mg (100 %)
Mangán 1 mg (50 %)
Selén 55 μg (100 %)
Chróm 100 μg (250 %)
L-cholín 20 mg
Inozitol 20 mg
Quercetin 20 mg
Bór 2 mg
Extrakt zo zeleného čaju (polyfenoly) 75 mg
Extrakt z hroznových jadier (proanthokyanidíny) 75 mg
Extrakt z koreňa Macy 50 mg
Extrakt zo škoricovej kôry 50 mg
Extrakt z čierneho korenia (piperín Bioperine) 5 mg
Koenzým Q10 10 mg
DigeZyme 400 mg
- z toho Alfa-amyláza 1700 DU
- z toho Laktáza 125 ALU
- z toho Proteázy 28 PC
- z toho Celuláza 7,5 CU
- z toho Lipáza 0,15 FIP
Probiotické kultúry Bacillus coagulans Lactospore 100.000.000 spor
Bifidibacterium bifidum 250 000 000 KTJ †
Lactobacillus rhamnosus 250 000 000 KTJ †
Lactobacillus Acidophilus 250 000 000 KTJ †

* IU - medzinárodné jednotky (international units)
** % Referenčné hodnoty príjmu vitamínov a minerálnych látok.
† KTJ - kolónie tvoriace jednotky

Zloženie

 • 4 kapsule (1 dávka): Horčík (Horečnaté soli kyseliny citrónovej - citran horečnatý) 200 mg (53% *), komplex tráviacich enzýmov DigeZyme® 400 mg (alfa-amyláza, laktáza, neutrálne proteáza, celuláza, lipáza), želatínová kapsula (hovädzie želatína, farbivo čierny oxid železitý), vitamín C (kyselina L-askorbová) 240 mg (300 % *), plnidlo mikrokryštalická celulóza, extrakt zo zeleného čaju 75 mg, extrakt z hroznových jadier 75 mg, zinok (bisglycinát zinočnatý) 15 mg (150 % *), L-cholín (L-cholín bitartrát) 20 mg, extrakt z koreňa Macy (Lepidium meyenii) 50 mg, extrakt zo škoricovej kôry (Cinnamomum zeylanicum) 50 mg, vitamín K2 MK7 (K2VITAL® Delta) 75 μg (100% *), selén (kvasnice obohatené selénom) 55 μg (100 % *), vitamín E (D-alfa-tokoferyl acetát) 9 mg alfa-TE (75 % *), vitamín B5 (D-pantothenát vápenatý) 20 mg (333 % *), quercetin (quercetin dihydrát) 20 mg, vitamín B3 (nikotínamid) 20 mg NIE (125 % *), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid) 20 mg (1429 % *), vitamín B2 (riboflavín) 20 mg (1429 % *), inositol 20 mg, vitamín B1 (tiamín hydrochlorid) 20 mg (1818 % *), bór (boritan sodný) 2 mg, protihrudkujúca látka stearan horečnatý, Bacillus coagulans (LactoSpore®) 100000000spor, vitamín D3 (cholekalciferol) 25 μg (500 % *), meď (bisglycinát meďnatý) 1000 μg (100 % *), koenzým Q10 (ubidecarenon) 10 mg, vitamín A (retinyl acetát) 800 μg, mangán (bisglycinát mangánatý) 1 mg (50 % *), extrakt z čierneho korenia piperín (BioPerine®) 5 mg, baktérie mliečneho kvasenie 750 000 000 KTJ (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum) (KTJ - kolónie tvoriace jednotky), chróm (pikolinát chromitý) 100 μg (250 % *), vitamín B9 (kyselina listová) 600 μg (300 % *), vitamín B7 (D-biotín) 150 μg (300 % *), vitamín B12 (methylkobal amin) 100 μg (4000 % *).

* Referenčný príjem vitamínov a minerálnych látok.

Informácie

 • Doplnok stravy.
 • Nevhodné pre deti do 16 rokov.
 • nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy, konzultujte s lekárom.
 • Ukladajte mimo dosahu detí.
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • Nenahrádza pestrú stravu a zdravý životný štýl.
 • Skladujte v suchu, chlade a tme.
 • Nevhodné pre vegetariánsku stravu.

Výrobca: AB Sports Nutrition, Sea View Park, BN2 6NT Brighton, Velká Británie

Dodatočné parametre

Kategória: Multivitamíny
Hmotnosť: 0.16 kg
Forma: kapsuly
Kapsle: 120 ks
Výrobce: Reflex Nutrition

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie