Fitness Authority Xtreme Napalm Vitargo 500 g

Neohodnotené
€27,50 –32 %
Fitness Authority Xtreme Napalm Vitargo 500 g
€27,50 –32 % €18,77
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Variant
Silný predtréningový stimulant + rýchlo vstrebateľné vysokomolekulárne sacharidy (Vitargo), ktoré slúžia ako ľahko dostupný zdroj energie počas tréningu.

Detailné informácie

Podrobný popis

FA Xtreme Napalm Vitargo 500 g

Xtreme Napalm ® loaded with Vitargo ® - Silný predtréningový stimulant, novo s PeptoPro® a CarnoSyn ® beta-alanín

 • Skvele pripraví telo na extrémne namáhavý tréning
 • Zlepšuje koncentráciu
 • Výrazne zvyšuje vytváranú energetickú hladinu
 • Bez prídavku cukru!
 • 50 dávok v každom balení!
 • Obsahuje Vitargo ®, novo aj PeptoPro® a CarnoSyn ® beta- alanín

Makromolekulové sacharidy Vitargo ® ako zdroj rýchlo využiteľnej energie je k dispozícii v novej verzii - Xtreme Napalm ® loaded with Vitargo ®.

Xtreme Napalm ® loaded with Vitargo ® z radu Xtreme je predtréningový stimulant novej generácie navrhnutý za účelom vyvolania silného stimulačného efektu fungujúceho na princípe "svalovej pumpy" počas vysoko náročných tréningových seáns. Každá z fyziologicky aktívnych zložiek bola vybraná tak, aby vyvolala čo najefektívnejší dopad na Vašej muskulatúru. Na rozdiel od klasických predtréningových doplnkov, zložkové komplexy obsiahnuté v Napalm Vitargo ® naozaj fungujú, čo priamo dokladajú výsledky kulturistov - radikálnej zosilnenie a prudký nárast svalovej hmoty.

Xtreme NO-Volumizing Complex spolu s Xtreme Power & focus Complex sú vďaka rôznym mechanizmom fungovania presne tým, čo zefektívni Váš tréning na maximum. Optimálne množstvo arginín alfa-ketoglutarátu s citrulín zvyšuje endoteliálny vylučovanie oxidu dusnatého, ktorý rozširuje cievy a významne posilňuje transport živín, vrátane anabolických stimulátorov, priamo k pracujúcim svalom. Ako ukazuje výskum, citrulín obsiahnutý v zmesi Xtreme Power & Focus Complex tiež znižuje množstvo kyseliny mliečnej v svaloch, čím sa výrazne obmieňajú tréningové možnosti. Tento efekt je tiež podporovaný prítomnosťou beta-alanínu, ako súčasť karnozínu, najvýznamnejšie látky zodpovedné za vnútrobunkovú rovnováhu. Vďaka Napalmu Vitargo ® môžete behom krátkej doby zintenzívniť svoje tréningy až na hranici ľudských možností!

Xtreme Power & focus Complex spolu s vitamínovým komplexom skupiny B zaručuje maximálnu sústredenosť, minimálny svalovú únavu a schopnosť vydržať aj tréningové,, maratóny ". Táto zmes dodá aj tým najťažším tréningom nádych prechádzky ružovým sadom a pomôže úplne zužitkovať rezervné energiu bez akejkoľvek ujmy.

Xtreme Napalm ® loaded with Vitargo ® dodáva najdôležitejšie antioxidanty a minerálne látky. Optimálne dávky antioxidantov "odkladá" voľné radikály vznikajúce pri cvičení a tým zabraňujú mikropoškození vznikajúce počas tvrdých tréningov; znižujú tempo nežiaducich katabolických procesov, ku ktorým dochádza vo svalových tkanivách. Navyše obsahuje zmes Delivery & Electrolite Complex s kľúčovými elektrolyty, ktoré spôsobujú optimálnu hydratáciu organizmu a acidobázickú rovnováhu svalového tkaniva, vďaka čomu máte istotu, že všetky metabolické procesy prebiehajú kvalitne so zodpovedajúcou rýchlosťou.

O jedinečnosti Napalm Vitargo ® svedčí aj skutočnosť, že ako jediný na trhu dodáva rýchlo vstrebateľné vysokomolekulárne sacharidy (Vitargo ®), ktoré slúžia ako ľahko dostupný zdroj energie počas tréningu. Túto skutočnosť preukázalo niekoľko klinických štúdií rovnako ako fakt, že v porovnaní s maltodextrínom alebo jednoduchými cukrami veľmi rýchlo obnovuje svalový glykogen1,2,3.

Odporúčané dávkovanie

 • Dospelí: rozpustite 1 dávku v 250-300 ml vody alebo džúsu a vypite 30 minút pred tréningom.
 • Neprekračujte 1 dávku denne.
 • Doplnky stravy nie sú náhradou bežné a vyváženej stravy.

Nutričné informácie

1 dávka (2 odmerky - 20 g)
množstvo / ODD
Energetická hodnota 38 kcal / 159 kJ
Sacharidy 9,5 g
Vitamín C 200 mg / 250%
Niacín 20 mg / 125%
Vitamín B6 8 mg / 571%
Vitamín B12 0,01 mg / 400%
Selén 0,055 mg / 100%
sodík 50 mg / *
Draslík 55 mg / < 15%
Horčík 50 mg / < 15%
Fosfor 110 mg / 16%
Napalm Proprietary Formula
Xtreme NO-Volumizing Complex 6000 / *
Arginín AKG, beta-alanín
Xtreme Power & Focus Complex 3100 / *
Taurín, Kofeín anhydro, Citrulin malát, Glukuronolakton
Delivery & Electrolite Complex 10460 / *
Hydrogénuhličitan sodný, Fosfát horečnatý, Ječný škrob, Fosfát draselný

* ODD (doporučená denná dávka) nie je stanovená

Zloženie

 • Beta-Alanín (CarnoSyn ®), Arginín AKG, citrulín malát, taurín, kazeínový hydrolyzát (PeptoPro®), Glukuronolakton, kyselina L-askorbová, Hydrogénuhličitan sodný, fosfát horečnatý, fosfát draselný, pomarančová aróma, kofeín anhydro, nikotínamid, sladidlo (sukralóza), pyridoxín-hydrochlorid, farbivo E110 (môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť u detí), seleničitan sodný, kyanokobalamín

Informácie

 • Neužívajte, ak ste alergickí na ktorúkoľvek zložku lieku.
 • Výrobok je určený zdravým ľuďom.
 • Dlhodobé užívanie výrobku konzultujte s odborníkom vzdelaným v oblasti medicíny.
 • Pred užívaním sa poraďte so svojím praktickým lekárom.
 • Tento produkt nie je vhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky.
 • Vysoký obsah kofeínu (200 mg / dávka).
 • Vzhľadom na vysoký obsah kofeínu môže byť nebezpečný deťom, mladistvým do 16 rokov, tehotným a dojčiacim ženám, diabetikom, osobám citlivým na kofeín, osobám s vysokým krvným tlakom alebo inými kardiovaskulárnymi chorobami.

Výrobca: Fitness Authority Sp.z oo, ul. Konna 40,80-174 Otomin, Poland

Dodatočné parametre

Kategória: Nakopávače
Forma: sypká
Gramáž: 500 g
PříchuťVar: pomaranč, vodný melón, jablko - hruška, ananás - kiwi
Výrobce: Fitness Authority

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: