Proteínové výrobky - Proteínová strava

Konzumácia proteínu je veľmi obľúbená vo svete športu. Myslím, že nie je športovca, ktorý by o proteíne nevedel. Dnes je na trhu veľké množstvo proteínových výrobkov ako proteínové tyčinky, pudingy, palacinky, kaše či rôzne nápoje. Proteínové výrobky sú skvelé na doplnenie potrebných bielkovín.

Všetky výrobky žiaľ neobsahujú kvalitné suroviny. Je nutné si vždy preveriť z čoho sa proteínový výrobok skladá. Značky, ktoré dnes ponúkajú výrobky s obsahom proteínu nemajú rovnakú kvalitatívnu hodnotu.Je dobré sa zamerať na obsah bielkovín a obsah sacharidov poprípade či výrobok obsahuje olej. 

 proteínové kaše 01

Obsah:

  • Proteínové tyčinky
  • Proteínové pudingy
  • Proteínové palacinky
  • Proteínové nápoje
  • Proteínové kaše

Proteínové tyčinky

proteínové tyčinky

Proteínová tyčinka je skvelá voľba pri doplnení bielkovín. Veľká výhoda je to, že sa dá bez problémov zobrať kamkoľvek so sebou. Či už do fitka, práce, školy alebo na prechádzku. Portéinové tyčinky poskytujú pohodlné doplnenie živín, pretože nevyžadujú zložitú prípravu. Stačí odbaliť a ziesť.

Je dôležité sa zamerať na zloženie, pretože na trhu je dnes veľké množstvo proteínových tyčiniek, ktoré nemajú až tak kvalitné zloženie. Základom kvalitnej tyčinky je kvalitná bielkovina. 

Kvalitné proteínové tyčinky by nemali obsahovať tekutý škrob alebo rastlinný tuk. Tieto suroviny rozhodne znižujú kvalitu proteínových tyčiniek. Ďalším znakom menej kvalitných proteínových tyčiniek je použitie zdroja bielkovín sušenej srvátky, pretože dochádza sušením srvátkového proteínu k degradácií bielkovín.

Ďalej vieme poukázať na proteínové tyčinky, kde je zdrojom bielkovín sója. Sójová proteínová tyčinka má veľmi malé množstvo esenciálnej aminokyseliny zvanej tryptofan.

Pokiaľ sa rozhodnete pre kvalitné proteínové tyčinky ponúkame Vám široký výber sú vhodné pri každej príležitosti.

 

Proteínové pudingy

proteínový puding

Pudingy sú známe takmer po celom svete. Dnes sa často stretávame s pojmom proteínový puding. U športovcov je to veľmi známa vec. Proteínové pudingy sú nenáročné na prípravu a sú skvelým spôsobom, ako si dopriať kvalitné bielkoviny a zahnať hlad. 

Proteínové pudingy je možné zakúpiť v rôznych príchutiach, ako je jahoda, vanilka, čučoriedka, kokos alebo čokoláda. Proteínový puding je možné konzumovať aj vo fáze rysovania, ale aj vo fáze naberania. 

Príprava je mimoriadne jednoduchá. Proteínový puding je možné pripravovať v šejkry, kde sa následne rozmixuje alebo ručne vymiešať. Do hotového proteínového pudingu je možné pridať ovocie alebo fitness dochucovadlá.

Proteínové pudingy v prášku majú obsah rôznych bielkovín, ako napríkald kazeín a srvátková bielkovina, ryžový proteín alebo srvátkový koncentrát.

Proteínové pudingy sú aj skvelým zdrojom aminokyselín BCAA. Jednoznačne je vhodný na desiatu alebo kedykoľvek počas dňa kedy Vás prepadne hlad. Proteínový puding si našiel obľubu takmer u každého športovca, ktorý dbá na príjem bielkovín. 

Ponúkame Vám kvalitné proteínové pudingy, ktoré vás zasýtia a vyčarujú úsmev na tvári. 

Proteínové palacinky

proteínové palacinky

Proteínové palacinky to je veľmi zaujímavá kategória. Hádam neexistuje nik kto by nemal rád palacinky. Obzvlášť, keď sú proteínové. Už z názvu proteínové palacinky je jasné, že majú vysoký obsah bielkovín.

Proteínové palacinky v prášku sú nenáročné na prípravu a v zásade sa skvele hodia na raňajky alebo kedykoľvek počas dňa, keď máte chuť bez výčitiek si pomaškrtiť. Sú vhodné vo fáze rysovania, ale aj vo fáze naberania.

Proteínové palacinky v prášku sa vyrábajú v rôznych verziách. Napríkalad s obsahom bielkovín srvátkového koncentrátu alebo srvátkový proteínový izolát.

Základnou premisou pri proteínových palacinkách je vysoký obsah bielkovín a nízky obsah nasýtených mastných kyselín.

Ponúkame Vám kvalitné proteínové palacinky v prášku, ktoré si určite zamilujete.

Proteínové nápoje

protein milkshake

Proteínové nápoje sú skvelým spôsobom ako hydratovať telo. Konzumácia je možná počas celého dňa. Obsahujú kvalitné bielkoviny, ktoré sú prospešné pri regenerácii svalstva. 

Základom je vysoký obsah kvalitných bielkovín a nízky obsah tuku a cukru.

V našej sekcii nájdete výrobky ako proteínová káva, proteínový milkshake alebo proteínový nápoj v prášku.

Ponúkame Vám kvalitné proteínové nápoje, ktoé si zamilujete.

Proteínové kaše

proteínové kaše

Úplne jedinečná sekcia proteínových pochúťokproteínové kaše. Dnes je na trhu obrovské množstvo proteínových kaší. Kvalitné proteínové kaše obsahujú kvalitné bielkoviny ktoré sú prospešné pre rast a regeneráciu svalstva.

Proteínové kaše sú vhodné na raňajky desiatu alebo kedykoľvek počas dňa keď Vás prepadne hlad. Vyrábajú sa v rôznych príchutiach ako čokoládová, jahodová, čučoriedková alebo banánová.

Jedninečný produkt ktorý sa konzumuje aj počas fázy naberania aj rysovania. Príjem kvalitných bielkovín je pri športe veľmi dôležitý a proteínové kaše vám prinášajú pôžitok z chute a beztrestného maškrtenia. 

Proteínové kaše sú mimoriadne nenáročné na prípravu za pár minút máte hotovú porciu, ktorá vás zasýti a vyčaruje úsmev.

Ponúkame Vám kvalitné proteínové kaše, ktoré si zamilujete. 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie