ako schudnúť v tvári

Nie jeden človek sa postavil pred zrkadlo a všimol si, že potrebuje upraviť krivky svojej tváre. Áno narážame na to,  ako schudnúť v tvári. Dnes veľmi populárna téma, pri ktorej vznikajú rôzne mýty či " overené rady " Ktoré v konečnom výsledku nemajú žiaden efekt. 
 
Dnes si rozoberieme problematiku, ktorú často rieši množstvo ľudí a tou nie je, len ako schudnúť v tvári, ale aj práve naopak, ako pribrať v tvári.
 
V živote je veľmi dobré nájsť harmóniu nie len v usporiadanom živote, ale aj vo vyváženej a pestrej strave. Veď každému je jasné, že treba akýsi čas venovať aj sám sebe podporiť kondíciu a docieliť harmóniu ako, aj vo vnútri či navonok.
 
Dodržiavanie správnej životosprávy, dopriať si oddych a kvalitný spánok je základným predpokladom pre správne fungujúci organizmus. 
 
Obsah:
 
  • Tučná tvár 
  • Ako schudnúť do tváre a z líc
  • Ako pribrať v tvári

Tučná tvár 

tvár musclem

Ako bolo už spomenuté základom je správna životospráva. Tvár nie je partia, ktorá sa dá korigovať samostatne. Nesie sa to ruka v ruke aj s inými partiami. Pokiaľ vás trápi tento problém je dobré sa zamerať na cvičenie, ako také a začať sa zdravšie stravovať. Vytvorenie správneho jedálnička je základná premisa. Medzi základné chyby a problémy pri stravovaní patrí nadmerný príjem tukov, cukrov a soli. 
 
Nadmerná konzumácia soli je mimoriadne nebezpečná. Môže spôsobovať kardiovaskulárne problémy.
Nadmerná konzumácia tukov zvyšuje hladinu cholesterolu
Nadmerný príjem cukrov spôsobuje to, že sa začne ukladať vo vašom tele, ako zásoby tuku, a to môže spôsobovať obezitu.
 
 Tieto faktory môžu zásadne ovplivňovať Váš zdravotný stav a ukladanie tuku do jednotlivých partií. Moderná doba dnes prináša aj výživové doplnky, ale aj spaľovače tukov, ktoré sa stali veľmi populárne.
 
Náš typ spaľovača tukov:
 
spaľovač tukov musclem
 

Ako schudnúť do tváre a z líc

Pekná tvár. To je jednoznačne stav, ktorý chce snáď každý z nás. Ladné krivky a dokonalá symetria je snom nie jedného človeka. Medzi základné cviky, ktoré je možné absolvovať patrí tvárové cvičenie alebo tvárová gymnastika. Pozostáva z radu niekoľkých jednoduchých cvikov, pri ktorých si precvičite mimické, teda tvárové svalstvo a navonok sa to môže prejaviť, ako chudšia alebo vyrysovaná pekná tvár.
 
 Základné cviky na tvárové partie, ktoré je možné praktizovať každý deň:
 
Je to spôsob cvičenia tváre, ktorý nevypadá najatraktívnejšie, ale môže pomôcť dosiahnuť požadovaný cieľ.
 
Písmeno O. Je to veľmi jednoduchý tvárový cvik. Našpúlite ústa a vyslovujete písmeno O. Pokiaľ vám to situácia dovoľuje môžete písmeno O aj vyslovovať. Našpúlené pery v tvare O ponechajte cca 10 sekúnd a uvoľnite. Opakujte 5 krát a tento cvik máte hotový.
 
Úsmev so zatvorenými ústami. Opäť jednoduchý cvik, ktorý sa jednoducho praktizuje. Zatvorené ústa natiahnite tak, ako keby ste sa chceli veľmi silno smiať. Pery sa snažte tlačiť k zubom. Cvik budete cítiť. Zotrvajte od 5-10 sekúnd a s malou prestávkou opäť zopakujte 5 krát.
 
Kričanie v tichosti. Otvorte ústa a napodobňujte silný krik. Ústa musia byť otvorené počas tichého kričania a treba zotrvať v jednej polohe. Týmto mimickým cvikom si precvičíte lícne svalstvo. Zotrvajte v polohe s otvorenými ústami cca 5-10 sekúnd a opakujte 5 krát s malou prestávkou.
 
Pusinky. Tento cvik je snáď každému jasný. Snažíme sa našpúliť pery, ako pri pusinke. No tento raz iba imaginárnemu partnerovi :-). V polohe s našpúlenými perami zotrváme cca 5-10 sekúnd a po krátkej prestávke opakujeme 5 krát.
 
Vzduch v ústach. Tvárový cvik, pri ktorom nafúknete jedno líce vzduchom a prevaľujete si vzduch z jednej strany na druhú pri čom na tej strane kde vzduch nie je silno zatiahneme. Tento cvik opakujte 5 krát.
 
Neexistuje žiadna štúdia zaoberajúca sa výsledkami z vyššie uvedených cvikov. Sú to tvárové cviky, ktoré sú veľmi populárne takmer po celom svete. Stačí pár minút denne a ste bližšie k vyriešeniu otázky, ako mať peknú tvár. 
 
 

 Ako pribrať v tvári

Chudá kostnatá tvár je problémom, s ktorým sa stretáva množstvo ľudí. Riešenie nie je v nekontrolovateľnom príjímaní vysokokalorickej potravy a prejedaním sa. Na to by ste mohli doplatiť, pretože základom správneho formovania tela a nevinímajúc tváre je zdravá a vyvážená strava a celková dobrá životospráva vrátane kvalitného spánku a relaxu.
 
Túto otázku je najlepšie konzultovať súčasne s vašim lekárom a výživovým poradcom zároveň. Neexistuje jednotný a overený spôsob, ktorý by platil pre všetkých. Každý organizmus je jedinečný a iný. 
 
Kombináciou tvárového cvičenia, fitness a správnym životným štýlom je možné dosiahnúť požadované výsledky aj v oblasti tváre.
 
Ponúkame Vám proteíny na podporu svalstva a regeneráciu ktorá je mimoriadne dôležitá pri budovaní vytúženej postavy a ladných kriviek
 
Náš typ whey srvátkový proteín
whey proteín musclem

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie